Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

image

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 19 maja zapraszamy na bezpłatne konsultacje i badania EKG, pomiar ciśnienia tętniczego czy poziomu cholesterolu.

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie naszego centrum zostanie przeprowadzona kampania pod hasłem „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”. W ramach akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu.

Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologa, który wyjaśni wyniki pomiarów EKG i poinformuje o następnych krokach lub ewentualnym leczeniu. Na nurtujące pytania odpowie również dietetyk, który wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Serdecznie zapraszamy na „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z firmą Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 19 maja w godzinach 10:00 – 18:00. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

WIĘCEJ WYDARZEŃ