Zgarnij gadżet kibica!

image

Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą nasze centrum mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne. Wymień paragon na nagrodę!

Nadchodząca akcja, która odbędzie się od 14 do 24 czerwca w Centrach Handlowych Auchan będzie doskonałym przygotowaniem do zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Goście, którzy odwiedzą w tych dniach nasze centrum mogą wymieniać swoje paragony zakupowe na gadżety, które są niezbędnymi atrybutami prawdziwych kibiców i będą niepowtarzalną pamiątką z Mundialu.

Paragony z zakupów zrealizowanych w naszym centrum (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w promocji) można wymieniać na specjalne gadżety związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Za paragon na kwotę min. 100 zł można otrzymać flagietkę, pokrowiec na lusterko lub szalik samochodowy. Paragon na kwotę min. 200 zł można wymieniać na szalik lub czapkę kibica polskiej reprezentacji.

Serdecznie zachęcamy do wymiany paragonów na nagrody! Akcja potrwa od 14 do 24 czerwca.  Punkt Obsługi Konkursu jest czynny od poniedziałku do piątku w godz.: 14.00 do 19.00, w soboty od 10.00 do 20.00 oraz niedzielę handlową od 10 do 19:30. Akcja potrwa do wyczerpania puli nagród.

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ