Bony zakupowe do wygrania w urodzinowym konkursie!

image

14 listopada rusza trzydniowy konkurs z okazji urodzin naszego Centrum. Fani praktycznych nagród zawalczą o bony zakupowe.

Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Do wygrania bony zakupowe o wartości 100 zł lub 20 zł do wykorzystania w sklepach galerii. Konkurs to nie tylko nagrody, ale również dobra zabawa dla całych rodzin.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zrobić od 14 do 16 listopada zakupy za min. 50 zł w sklepach naszego Centrum (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w promocji), zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu i w jak najkrótszym czasie ułożyć multimedialne puzzle. Każdego dnia na uczestników zabawy czeka kilkadziesiąt bonów zakupowych na kwotę 20 zł, a na 10 osób z najlepszym czasem z czwartku i piątku czekają bony zakupowe na kwotę 100zł, które będą odbierane w sobotę 16 listopada.

Konkurs urodzinowy odbędzie się od 14 do 16 listopada. Punkt Obsługi Konkursu będzie czynny od godz. 12.00 do 18.00. Bony można realizować w sklepach galerii od 14 do 24 listopada.

Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie!

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ