Odbierz butelkę z filtrem na wodę! Zadbaj o środowisko!

image

Mniej jednorazówek wokół nas, to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. By dołączyć do naszej akcji i otrzymać nowoczesną, wielorazową butelkę z filtrem, wystarczy przynieść zużyte plastikowe butelki. Zapraszamy na „Ekoniedzielę” już 26 stycznia.

W dobie wszechobecnych plastikowych jednorazówek zawierająca filtr butelka, którą można używać wielokrotnie, wydaje się ciekawym, praktycznym, a przede wszystkim ekologicznym rozwiązaniem. Butelka zawiera wymienny filtr, który nie tylko usuwa smak, ale też zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w wymiennym filtrze naturalny węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Butelka filtrująca sprawdzi się zarówno na spacerze, jak i w pracy czy podróży.

Jak otrzymać poręczną butelkę filtrującą? Wystarczy w niedzielę 26 stycznia odwiedzić nas i przynieść ze sobą 5 zużytych butelek plastikowych. W zamian można otrzymać markową butelkę z filtrem. Specjalnie przygotowane stanowisko będzie otwarte w godzinach 12-18. Warto się pospieszyć, bo liczba butelek jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ