you're offline
Wróć

Bądź eko!

Od 23/04 do 06/05
hetmanska-rodzinne_spotkania_z_teatrzykiem-13042022-390.jpg
Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, by poznać i zapamiętać ważne informacje. Przekonają się o tym najmłodsi, którzy w sobotę 23 kwietnia wraz z rodzicami przyjdą obejrzeć teatrzyk pt. „Śmieciolandia” w naszej galerii handlowej.

Dzięki opowiedzianej historii najmłodsi dowiedzą się, dlaczego warto dbać o las i zamieszkujące go zwierzęta. Spektakl pokaże małym widzom, jakie skutki może mieć nieodpowiednia ingerencja ludzi w świat przyrody oraz zwróci uwagę dzieci na potrzebę troski o otoczenie. Podczas przedstawienia twórcy wykorzystają różne techniki teatralne. Będzie można obejrzeć grę aktorów oraz kukły i pacynki.

Przedstawienie pt. „Śmieciolandia” będzie można obejrzeć dwukrotnie o godzinie 13:00 oraz o godzinie 15:00. Po spektaklu zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy, w czasie której będzie można dowiedzieć się, jak zachowywać się podczas wycieczki do lasu, by nie spłoszyć zwierząt i zadbać o środowisko.

Wiedzę zdobytą w trakcie spektaklu i zabawy w naszej galerii handlowej będzie można wzbogacić i utrwalić, oglądając ekologiczną wystawę w naszej galerii handlowej. Od soboty 23 kwietnia do piątku 6 maja. Będzie można dowiedzieć się z niej między innymi, jak wiele odpadów wytwarzamy na co dzień i ile czasu musi upłynąć, by przestały zagrażać środowisku.
Wystawa jest dostępna w godzinach pracy naszej galerii handlowej.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!