you're offline
Wróć

Kreatywne ekowarsztaty i jarmark rękodzieła

23/07
hetmanska-zielone_zapedy-09072022-390.jpg
Przerabianie opakowań i zużytych przedmiotów jest sposobem na ograniczenie powstawania odpadów, jak również rozwija kreatywne myślenie i fantazję!

W sobotę 23 lipca zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”, podczas którego odbędą się letnie warsztaty kreatywne oraz jarmark.

W warsztatach kreatywnych będzie można brać udział od godziny 12.00 do godziny 17:00, natomiast w stoiska regionalnych twórców i rzemieślników będą dostępne w od godziny 11:00 do godziny 18:00.

TWORZYMY FANTAZYJNE DEKORACJE Z WYTŁOCZEK

Podczas rodzinnych warsztatów w naszej galerii handlowej będzie można wykonać wyjątkowe wakacyjne ozdoby! Z popularnych wytłoczek, w które pakowane są jajka powstaną różnorodne dekoracje – wiszące girlandy, kolorowe kwiatki czy abstrakcyjne figury. Udział w zajęciach pozwoli małym uczestnikom rozwijać kreatywne myślenie i umiejętności manualne.

ODWIEDŹ EKOLOGICZNY JARMARK

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić dekoracje oraz ekologiczne produkty, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jakich naturalnych surowców użyto do ich wykonania.

Serdecznie zapraszamy!