you're offline
Wróć

Odwiedź targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży

03/09
hetmanska-co_robic_po_szkole-24082022-390.jpg
Zastanawiasz się, na jakie zajęcia pozaszkolne warto zapisać dziecko? U nas znajdziesz odpowiedź. Przyjdź 3 września do naszej galerii i odwiedź targi edukacyjne, gdzie zapoznasz się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy. Wstęp wolny!

Wśród wystawców znajdą się m.in. Fundacja „Mam marzenie”, Maziaki z warsztatami dla najmłodszych, Strefa X prezentująca łucznictwo i paintball dla dzieci, Spice Gears Academy – zajęcia z robotyki, Twist - studio tańca, 4konekt - szkoła tańca, English Kids Club - szkoła językowa, PAARO Polska Akademia Aktywnego Rozwoju Osobistego czy Misja Robotyka.
 
W trakcie wydarzenia nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czekają warsztaty sensoryczne, zabawa sterowanymi robotami, pokazy i animacje taneczne, zabawy z językiem angielskim, zdjęcia i zabawy z Panem Papugą, zabawa klockami LEGO i konstrukcje robotów, a także strefa strzelnicza z akcesoriami strzelniczymi, m.in. pistoletami paintball i łukami. Maluchy poznają także świat pszczół! W trakcie wystawy „Pokochaj pszczoły” będą mogły obejrzeć prawdziwy ul, a także przymierzyć strój i akcesoria pszczelarza. Kolejna ciekawa propozycja to warsztaty z pirografii, czyli wypalania wzorów na drewnie (Warsztaty pirografii - Tomasz Charkiewicz).

Uczestnicy będą mogli wygrać m.in. darmowe lekcje oraz zniżki i karnety na zajęcia.

Sobotnie targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się w sobotę 3 września, w godz. 12-17. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!