you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć edukacyjnych.

02/09
hetmanska-zajecia_pozaszkolne-21082023-390.jpg
Czy naukę można połączyć z dobrą zabawą i radośnie spędzonym czasem? Jak najbardziej! Przekonają się o tym dzieci, które 2 września wraz z rodzicami odwiedzą nasze wrześniowe targi edukacyjne „Co po szkole?”. Wśród atrakcji m.in. konkurs, w którym nagrodami będą popularne planszówki.

Z wystawcami będzie można spotkać się 2 września od godziny 12 do 17. Swoje oferty zaprezentują m.in. Fundacja Mam marzenie, Spice Gears Academy - LEGO Robotyka dla dzieci, 4konekt - szkoła tańca, ABC Kids' Club - centrum kreatywnego myślenia, Misja Robotyka, Pirografia - Tomasz Charkiewicz, FreeStyle Gym - gimnastyka dla dzieci, Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Białystok oraz Party4You - imprezy i warsztaty dla dzieci.

Na małych uczestników targów edukacyjnych oraz ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia. Placówki obecne na targach przygotowały liczne pokazy i warsztaty, w tym zajęcia plastyczne, malowanie buzi, miniwarsztaty recyklingowe, animacje i zabawy z Klanzą, programowanie zestawów LEGO Education rozwijające umiejętności techniczne, sterowane roboty, pokazy taneczne, gimnastyka w formie zabawy, a nawet warsztaty pirografii. Nie zabraknie też zabawy na minitrampolinie i dmuchanym zamku.

Uczestnicy mogą również liczyć na upominki - karnety na darmowe zajęcia i gadżety.

Zapraszamy 2 września w godzinach 12-17. Wstęp wolny.