you're offline
Wróć

Odwiedź zimowe targi zajęć pozaszkolnych!

08/01
oahopping-targi_zajec_pozaszkolnych-26122021-390.jpg
Jak ciekawie i aktywnie spędzić ferie w mieście? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć podczas zbliżających się targów zajęć pozaszkolnych w naszej galerii handlowej. Zapraszamy w sobotę 8 stycznia od godziny 12 do godziny 17! Wstęp wolny!

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują placówki, które na co dzień działają w Białymstoku i organizują różnorodne zajęcia dla dzieci. Wśród nich będą między innymi Misja Robotyka, Pracownia Artystyczna MW, Międzynarodowa szkoła Giganci Programowania, Strefa X, „PAARO" Polska Akademia Aktywności i Rozwoju, Studio tańca Twist, Planeta Robotów, Spice Gears Academy, Szkoła tańca 4konekt oraz What's Up Studio - Centrum Kreatywności.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach, które pozwolą sprawdzić, czy wybrane zajęcia spełnią oczekiwania najmłodszych. W programie wydarzenia znajdą się zajęcia, podczas których mali uczestnicy poznają zasady sterowania robotami, a także warsztaty kreatywne oraz pokazy tańca i gimnastyki artystycznej. Chętni będą mogli również nauczyć się pierwszych kroków tanecznych. Nie zabraknie również okazji do dobrej zabawy.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i dopytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Serdecznie zapraszamy!