you're offline
Wróć

Pomóż innym dzięki Skarbonce dobra

03/12
add this event to your calendar

choose your application

hetmanska-skarbonka_dobra-03122020-390.jpg

Podczas wizyty w naszym centrum handlowym możesz przekazać datek na rzecz wybranej fundacji lub organizacji! To proste – wystarczy kilka kroków!

    1. Znajdź Skarbonkę dobra w pasażu naszej galerii handlowej. Urządzenie działa na podobnej zasadzie, jak np. biletomat.

    2. Na wyświetlaczu urządzenia znajdziesz spis obszarów, jak np. rodzina i pomoc społeczna, kultura i edukacja, ekologia i zwierzęta, w których działają liczne ogólnopolskie i lokalne fundacje i organizacje pożytku społecznego.

    3. Kliknij w jedno z niebieskich pól, a następnie wybierz organizację, którą chcesz wesprzeć.

    4. Kieruj się wskazówkami pojawiąjącymi się na wyświetlaczu i wpłać datek za pomocą karty płatniczej.

W ten sposób Twój datek szybko trafi do bliskiej Ci organizacji wspierającej potrzebujących! Lista organizacji, które można wspierać jest bogata i znalazły się na niej m.in. takie fundacje, jak: Mimo wszystko, Wolne miejsce, SOS Wioski dziecięce, Mam marzenie, DKMS,  Kolorowy Świat, Edukacja z wartościami, VIVA czy CARITAS Polska. Skarbonka dobra to projekt, który powstał we współpracy z firmą Donateo.

Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i regularnie czyścimy i dezynfekujemy urządzenie. Przy wejściach do centrum handlowego umieściliśmy pojemniki z płynem do dezynfekcji – zachęcamy, żeby korzystać z nich regularnie.  

Zapraszamy do udziału!

Regulamin do pobrania

add this event to your calendar

choose your application

Share