you're offline
Wróć

Przygotuj się do sezonu rowerowego z nami!

04/05
add this event to your calendar

choose your application

hemanska-czas_na_rower-30042021-390.jpg
W naszej galerii handlowej trwa akcja „Czas na rower”. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wszystkich miłośników rowerowych wycieczek!

CIEKAWOSTKI, PORADY DLA ROWERZYSTÓW I CIEKAWE TRASY NA WYSTAWIE W PASAŻU

Od 4 do 17 maja w naszym pasażu można obejrzeć obejrzysz wystawę infografik i dowiedzieć się, jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki po Podlasiu. Na specjalnych planszach będzie można znaleźć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl.

FILMY I KONKURS NA FACEBOOKU

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu galerii handlowej będzie można uzupełnić, oglądając filmy poradnikowe dostępne od 4 maja na profilu galerii w serwisie Facebook https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanHetmanska . Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

BEZPŁATNY SERWIS ROWEROWY

Nie każdą naprawę roweru mamy możliwość przeprowadzić samodzielnie. Dlatego 8 maja w godzinach od 11:00 do 18:00 na parkingu przed centrum handlowym będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Maj to doskonały czas, by rozpocząć sezon rowerowy. Warto się do niego odpowiednio przygotować, by w trakcie cieszyć się widokami i nie martwić o problemy techniczne. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. add this event to your calendar

choose your application

Share