you're offline
Wróć

Rodzinna zabawa w świecie iluzji

20/08
hetmanska-magiczne_wakacje-08082022-390.jpg
Świat iluzji fascynuje nas od pokoleń! Poznać go bliżej będą mogli uczestnicy wakacyjnego rodzinnego spotkania, które odbędzie się w sobotę 20 sierpnia w naszej galerii handlowej.

Jeśli mamy okazję, podziwiamy iluzjonistów i próbujemy naśladować wymyślone przez nich triki. W trakcie spotkania na specjalnej scenie w pasażu białostockiej galerii handlowej zagości iluzjonista Łukasz Ogonowski. Jego umiejętności można było poznać, m.in. podczas telewizyjnego show „Mam Talent”. Na uczestników sobotniego spotkania czeka pięć występów. Każdy odbędzie się o pełnej godzinie i potrwa 15 minut. Pierwszy pokaz startuje o godzinie 13:00. Artysta zaprosi publiczność do udziału w prezentowanych sztuczkach. Będzie można przekonać się, jak złudne są ludzkie zmysły. Iluzjonista podzieli się z widzami „wiedzą tajemną” i pokaże, jak samodzielnie wykonać magiczne triki i zachwycić bliskich. Na odważnych czeka konkurs, w którym trzeba się będzie wykazać sprytem i spostrzegawczością.

Z kolei w strefie zaaranżowanej wokół sceny będzie można wziąć udział w licznych rodzinnych zabawach, na przykład sprawdzić, czy rozumiemy się bez słów lub spróbować wykonać najwyższą budowę z kart do gry. Na najmłodsze dzieci czeka kącik z zabawkami sensorycznymi.

Chętni będą mogli wziąć udział w zabawie w stylu dobrze znanych podchodów – będzie można spróbować odnaleźć tajemnicze znaki ukryte w pasażu galerii handlowej.  

Serdecznie zapraszamy!