you're offline
Wróć

Rodzinne warsztaty kreatywne i Ekojarmark

24/09
hetmanska-zielone_zapedy-13092022-390.jpg
Jak można zamienić pozornie nieużyteczne skrawki papierów, kolorowych nici czy tasiemek w praktyczny przedmiot, który zachwyci każdego miłośnika książek? Odpowiedź na to pytanie znajdą ci, którzy w sobotę 24 września odwiedzą naszą galerię handlową. W pasażu galerii handlowej odbędzie się kolejna edycja wydarzenia pt. „Zielone zapędy”, podczas którego będzie można wziąć udział w rodzinnych warsztatach kreatywnych i odwiedzić jarmark.

Zapraszamy w sobotę 24 września. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny!

Stwórz kolorowe zakładki do książek

Podczas rodzinnych warsztatów będzie można samodzielnie wykonać kolorowe zakładki do książek. Uczestnicy zajęć przekonają się, że do stworzenia tych praktycznych przedmiotów można użyć wielu różnorodnych materiałów, takich jak kolorowe papiery, wstążki, tasiemki, kredki, flamastry, guziczki, koraliki czy mulinę. To jaki kształt i w jaki sposób będzie ozdobiona zakładka, będzie zależało wyłącznie od fantazji uczestników warsztatów. Animatorzy podpowiedzą, jakiej techniki plastycznej najlepiej użyć, by uzyskać jak najlepszy efekt pracy.

Ekologiczny jarmark

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić wyjątkowe przedmioty i rękodzieło, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.

Serdecznie zapraszamy!