you're offline
Wróć

Stwórz własnoręcznie prezent dla mamy

14/05
hetmanska-prezent_dla_mamy-09052022-390.jpg
Już wkrótce wyjątkowe święto Dzień Mamy! Z tej okazji warto pamiętać o miłym upominku, który wyrazi nasze uczucia! Podczas spotkania pt. „Zielone zapędy”, które odbędzie się w sobotę 14 maja w naszej galerii handlowej będzie można samodzielnie wykonać prezent dla mamy lub znaleźć coś wyjątkowego na ekojarmarku!

WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI

Własnoręcznie wykonany upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej mamy! Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się w pasażu naszej galerii handlowej dzieci stworzą bukiety i wazony dla ukochanych mam! Do dyspozycji małych twórców będą kolorowe papiery, krepa oraz druciki. Posłużą do wykonania barwnych kwiatów, które będzie można umieścić potem we własnoręcznie ozdobionym wazoniku.

POMYSŁY NA PREZENT DLA MAMY NA EKOLOGICZNYM JARMARKU

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, ekokosmetyki, świece, naturalne mydła, ekotorby oraz biżuteria, które doskonale sprawdzą się, jako prezent dla mamy. Jarmark będzie również doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się 14 maja w pasażu naszej galerii handlowej. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział o godzinie 12:00 i 14:30 natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!