you're offline
Wróć

Świętujemy Dzień Mamy i Dzień Dziecka

28/05
hetmanska-swietujemy_na_bogato-17052022-390.jpg
Czas na wspólne świętowanie! Mamy do tego wyjątkowe okazje – Dzień Mamy oraz Dzień Dziecka!

W sobotę 28 maja w naszej galerii handlowej przygotowaliśmy wiele rodzinnych atrakcji! To okazja do wspólnej zabawy, twórczego spędzenia czasu i odkrywania talentów!

Zapraszamy od godziny 12:00 do 18:00! Wstęp wolny!

POMAGAMY DZIECIOM Z BIAŁOSTOCKICH PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH

Z okazji Dnia Dziecka chcemy pomóc małym mieszkańcom ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w sąsiedztwie naszej galerii handlowej. Dlatego podczas wydarzenia będziemy zbierać słodycze, nowe i używane zabawki oraz elektryczne szczoteczki do zębów. Można je przynieść do specjalnie oznakowanego miejsca w pasażu galerii handlowej.

MOC RODZINNYCH ATRAKCJI

Dla naszych gości przygotowaliśmy trzy strefy tematyczne!

W STREFIE WYSTĘPÓW będzie można obejrzeć pokazy w wykonaniu młodych tancerzy szkoły What’s up Studio. Dzieci już od 4. roku życia, uczęszczające do tej placówki, szkolą się pod okiem doświadczonych instruktorów i reprezentują Białystok podczas zawodów w całej Polsce.

W przerwach między pokazami tanecznymi, każde dziecko będzie mogło zaprezentować swoje talenty na scenie.

Na odwiedzających strefę występów czeka również pokaz strojów wykonanych podczas warsztatów kreatywnych oraz rodzinne konkursy z nagrodami.

W STREFIE WARSZTATÓW KREATYWNYCH najmłodsi własnoręcznie wykonają upominki dla mam. Będą wśród nich kolorowe kwiaty i laurki.

W STREFIE NAJMŁODSZYCH na maluchy czekają kolorowe klocki, basen z kulkami, kącik sensoryczny, kolorowanki oraz malowanie buziek, zabawy z balonami, wielkie bańki mydlane oraz popcorn.

Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy!