you're offline
Wróć

Warsztaty i targi dla rodziców!

21/05
hetmanska-rodzinkowo-12052022-390.jpg
Pojawienie się dziecka w rodzinie to ogromna radość, ale i wiele pytań i wątpliwości! Zapraszamy rodziców na spotkanie pt. „Rodzinkowo”, podczas którego zdobędą przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności związane z opieką nad niemowlęciem i małym dzieckiem.  Podczas targów zapoznają się z ofertą lokalnych twórców i prezentujących różnorodne produkty dla dzieci.

Zapraszamy w sobotę 21 maja od godziny 12:00 do godziny 17:00.

SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI

Na rodziców będą czekali specjaliści – położna i ratownik medyczny – którzy odpowiedzą na pytania, podpowiedzą, jak troszczyć się o niemowlę i małe dziecko, a także, jak reagować w trudnych sytuacjach i udzielić pierwszej pomocy.

Z kolei dietetyk po analizie składu ciała, podpowie mamom, jak wrócić do dobrej formy po ciąży i zadbać o zdrowie swoje i maluszka.

RELAKS DLA MAM

Na mamy czeka również chwila relaksu! W trakcie spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnego zabiegu na dłonie i paznokcie w wykonaniu stylistek salonu „Hej Piękna”.

Wielu wzruszeń dostarczy również koncert fortepianowy w wykonaniu 11-letniej Alicji Charkiewicz.

ROZMAITOŚCI NA TARGACH RODZINNYCH

Wystawcy zaprezentują różnorodną ofertę dla całej rodziny.

• Klub zajęć „Maziaki” prowadzący na co dzień zajęcia dla dzieci od 6. miesiąca do 4 lat zaprosi maluchy do zabawy tzw. masami sensorycznymi. Ich przygotowanie dostarcza wiele radości i wspomaga rozwój małych dzieci.
• Skrzynka pomysłów – zaprezentuje drewniane personalizowane produkty do dekoracji pokoju dziecięcego. Wśród nich będą pudełka na skarby, upominki okolicznościowe, drewniane domki dla lalek, maskotki myszki i wiele innych.
• Bajbi.com – na stoisku będzie można zakupić akcesoria podróżne dla dzieci, śpiworki dla maluszków, zabawki, sensoryczne grzechotki, pościel dla najmłodszych, poduszki, kotki-przytulaki.
• Ryzhylik Workshop – wielbiciele drewnianych akcesoriów i dekoracji będą mogli kupić drewnianą biżuterię, dekoracje oraz notesy z dedykacją
• Mydło „Gaść ziół” z lanoliną zaoferuje mydełka dla dzieci i dorosłych z naturalnych składników

Dodatkowo w specjalnej fotobudce będzie można wykonać pamiątkowe rodzinne zdjęcia i w ten sposób uczcić pierwszy zbliżający się Dzień Mamy i Dzień Ojca.

Wstęp wolny!