you're offline
Wróć

Wesprzyj potrzebujących!

12/03
hetmanska-pomagam_bo_lubie-02032022-390.jpg
Tych, którzy zastanawiają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Pomagam, bo lubię”!

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 12 marca w pasażu naszej galerii handlowej będzie można poznać bliżej wybrane organizacje pożytku publicznego – fundacje stowarzyszenia i organizacje pozarządowe oraz porozmawiać z ich przedstawicielami.

Podczas akcji „Pomagam, bo lubię!” swoją działalność przedstawią, m.in.: stowarzyszenie ,,My dla innych", Klub Amazonek Białystok, fundacja ,,Mam marzenie", stowarzyszenie Eurydyki, stowarzyszenie Tańczące Talenty STS Hokus, stowarzyszenie ,,Droga", fundacja ,,Pomóż mi", fundacja Centrum Kultury i Edukacji Muzycznej ,,Teraz Muzyka", stowarzyszenie pomocy dzieciom z porażeniem mózgowym ,,Jasny Cel" oraz Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych ,,Start".

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając osobom potrzebującym. To doskonała okazja, by poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku. Podczas spotkania na stanowiskach poszczególnych organizacji będzie można obejrzeć i zakupić prace podopiecznych oraz upominki i w ten wesprzeć potrzebujących.
– Jeden procent podatku może wydawać się niewielką kwotą, ale suma pojedynczych wpłat przekłada się na konkretną pomoc podopiecznym fundacji czy stowarzyszeń. Dlatego serdecznie zachęcam do spotkania z osobami działającymi w tych organizacjach w naszej galerii handlowej – mówi Iwona Kozińska, menedżer marketingu w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska.

Z przedstawicielami OPP będzie można spotkać się 12 marca od godziny 12 do godziny 17.

Serdecznie zachęcamy do udziału!