you're offline
Wróć

Weź udział w odzieżowym pchlim targu

15/10
hetmanska-odziezowy_pchli_targ-28092022-390.jpg
Dla miłośniczek mody „z drugiej ręki” mamy nie lada gratkę! W sobotę 15 października zapraszamy na odzieżowy pchli targ! Czekamy od godziny 12:00 do godziny 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – zarówno dla sprzedających, jak i uczestników.

W odzieżowym pchlim targu może wziąć udział każdy, kto chciałby wystawić na sprzedaż ubrania, biżuterię, akcesoria, nakrycia głowy czy obuwie! To doskonały sposób, żeby sprzedać rzeczy, których już nie nosimy i wzbogacić swoją garderobę o odzież czy dodatki w bardzo korzystnych cenach! Sobotnie targi to również dobra okazja, by poznać aktywne, kreatywne osoby mieszkające w naszym mieście!

Aby wystawić swoje rzeczy, wystarczy w dniu wydarzenia przynieść je do galerii handlowej. Na pierwszych 20 wystawców będą czekały wieszaki na odzież. Miejsce na targach można wcześniej zarezerwować za pomocą formularza internetowego, który jest dostępny pod linkiem https://app.evenea.pl/event/884339-1/

Podczas akcji będzie można wziąć udział w warsztatach „Refashion”, na których pokażemy, jak niewielkim wysiłkiem przerobić ubrania, naprawić je, czy ozdobić dekoracjami, by dodać starym rzeczom świeżości!

Patronat nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Eurydyki w Białymstoku, które wspiera kobiety chorujące na nowotwory. Organizacja prowadzi liczne projekty i warsztaty wspomagające panie w trakcie leczenia onkologicznego, pomaga w zakupie sprzętu poprawiającego komfort i jakość leczenia, prowadzi zajęcia sportowe i relaksacyjne, zapewnia pomoc psychologiczną i prowadzi grupy wsparcia. Sobotnie targi będą okazją, by poznać bliżej pracę stowarzyszenia i osoby, które w nim działają.

Zachęcamy do udziału!

Regulamin do pobrania.