you're offline
Wróć

Zadbaj o bezpieczeństwo na wakacjach

02/07
hetmanska-bezpieczne_wakacje-09062022-390.jpg
Wakacje to czas wyjazdów i wypoczynku nad wodą, w lesie czy w górach. Warto przypomnieć sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, by lato budziło tylko miłe wspomnienia. Okazją do tego będzie rodzinne spotkanie pt. „Bezpieczne wakacje”, które w sobotę 2 lipca odbędzie się w naszej galerii handlowej! Zapraszamy od godziny 12:00 do godziny 18:00. Wstęp wolny!

Na scenie w naszym pasażu co godzinę będzie można wysłuchać szkoleń prowadzonych przez ekspertów. Będzie to dawka praktycznych informacji i sprawdzonych porad dotyczących bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Wśród tematów wykładów znajdą się takie ważne tematy, jak bezpieczeństwo nad wodą czy zasady udzielania pierwszej pomocy. Z kolei najmłodsi poprzez zabawę będą uczyli się zasad ruchu drogowego.

Przez cały czas trwania spotkania w strefie wokół sceny dzieci będą mogły wziąć udział w grach planszowych i zabawach, dzięki którym poznają znaki drogowe i podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dodatkowo podczas warsztatów kreatywnych mali uczestnicy wykonają tabliczkę z najważniejszymi numerami alarmowymi i wesoły sygnalizator świetlny. Będzie to doskonały sposób na to, by nauczyć się podstawowych zasad poruszania na drodze.

Serdecznie zapraszamy!