Weź udział w balonowej zabawie!

image

Czas na kolorową zabawę wśród balonów! Dzieci odwiedzające nasze centrum 23 lutego wezmą udział w animacjach, grach zręcznościowych i warsztatach kreatywnych z użyciem balonów. Wstęp wolny.

Już wkrótce pasaż naszego centrum zamieni się w kolorowy plac zabaw pełen balonów. Wśród atrakcji dla dzieci znajdą się liczne animacje i doświadczenia z balonami, gry i zabawy ruchowe z wykorzystaniem balonów oraz balonowe tory przeszkód. Wszyscy chętni zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia w balonowej ramie, wykorzystując karnawałowe gadżety: maski, wąsy, okulary czy kapelusze.

Kolorowe zwierzaki z balonów cieszą oczy i mogą być wspaniałym pomysłem na prezent. Sztuka ich tworzenia nie jest wcale taka trudna! Dzieci będą tworzyć z długich balonów najróżniejsze kształty, w tym pieski i kwiatki. Okrągłe balony zostaną wykorzystane na warsztatach kreatywnych i będą bazą do stworzenia zabawnych zwierzątek i kukiełek. Wśród atrakcji nie zabraknie zabaw zręcznościowych z użyciem balonów. Dobra zabawa gwarantowana!

Rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się 23 lutego. Zajęcia odbywają się w godzinach 11:00 – 17:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ